Niezbędne rzeczy na dłuższą podróż

Niezbędne rzeczy na dłuższą podróż

Udostępnij:

Dzięki coraz łatwiejszemu dostępowi do różnych środków transportu, świat otwiera przed nami swoje podwoje, a my możemy z łatwością przemieszczać się z jednego miejsca na drugie. Autokar, prom, samolot, bus to najczęściej przestrzeń, w której znajdujemy się przez wiele godzin. Do tego możemy stworzyć sobie sami wygodę, aby poczuć się jak najlepiej, zapewnić komfort w tym  ” własnym kąciku “. 

W podróży najniezbędniejsze akcesoria, które powinniśmy mieć pod ręką to na pewno: chusteczki nawilżające aby w każdej chwili móc sie odświeżyć i przetrzeć dłonie. Woda mineralna nawilży i nawodni nasz organizm. Ciepły szal czy sweterek, które też powinnismy miec pod reką otuli nas przed chłodem, a miękki jasiek czy wałek pod głowę zapewni lepszy sen. Do tego stopery do uszu i maska na oczy oddzielą od hałaśliwego towarzystwa czy jaskrawych świateł. Miniaturowe pasty i szczoteczki do zębów pozwolą utrzymać na dłużej naszą  świeżość. 

Nie zapomnijmy o wygodnym ubraniu i dobrym samopoczuciu. Stwórzmy tez sobie własna listę niezbędnych i podstawowych rzeczy. Dzięki temu wyćwiczymy swoje indywidualne zdolności organizacyjne. 
Zobacz również: gdzie wyjechać na weekend

One thought on “Niezbędne rzeczy na dłuższą podróż”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *